تولیدی سایاسنگ به همت گروهی از افراد باتجربه و متخصص در زمینه تولید انواع سنگهای سمباده با باند رزینی و سرامیک، روغن سمباده، ورق سمباده، زغال صنعتی و نمد صنعتی فعالیت می‌نماید. این تولیدی تحقیق و بررسی را از سال ۱۳۶۱ و فعالیت در زمینه تولید را از سال ۱۳۶۶ در تهران آغاز نمود.

نیروهای این واحد تولیدی تحقیقات خود را در زمینه یافت مواد اولیه و مواد ساینده، در چگونگی ساخت سنگهای صنعتی انجام داده و نتیجه  این تلاش تولید بیش از صدها نوع سنگ سمباده می‌باشد که شامل انواع رینگی، کاسه‌ای، سگمنت (لقمه‌ای)، فنجانی، بشقابی، دیسکی، ابزار تیزکن، داخل تراش، شاتون تراش، هونینگ، سنگ انگشتی بیش از ۵۰۰ مدل و انواع سمباده‌های حلقوی، تسمه‌ای و دیسکی و پایه پولیش می‌باشد. همچنین محصولات سایاسنگ تنها محدود به نمونه‌های ذکر شده نیست و بنا به سفارش مصرف‌کنندگان محترم انواع مختلفی قابل تولید و عرضه  می‌باشد.

 

ویژگی‌های تولیدات سایاسنگ:

۱- قابلیت تولید سنگ با باند رزینی و سرامیک

۲- تولید هریک از مدلهای ذکر شده با مواد آلومینیومی A که مخصوص کار روی آهن و فولاد (پرکربن و کم‌کربن) و مواد کاربایدی C که مخصوص کار روی چدن، فلزات رنگین (آلمینیوم، مس، روی) و مواد غیر فلزی مثل شیشه، سرامیک، چرم، لاستیک و سنگ گرانیت و ... می‌باشد، صورت می‌گیرد.

۳- محصولات دارای بالاترین کیفیت (کنترل کیفیت به صورت غیر مخرب می‌باشد، یعنی به صورت چشمی، اندازه‌گیری، وزنی) می‌باشند و از لحاظ بالانس استاتیکی و دینامیکی در بالاترین سطح قرار دارند.

و در آخر تولیدی سایاسنگ با رویکردی تجربی و تخصصی سعی در برآوردن خواست مشتریان خود دارد. ما بر این باوریم که موفقیت در بازار آینده در گرو پرداختن به تولید سنگهای نو و منطبق با نیازهای صنعتی است.

 

توجه: تولیدی سایاسنگ در مرجله آزمایشگاهی، تولید ورق سمباده، زغال صنعتی، سنگ فیبری (ساب و برش) و نمد صنعتی را به پایان رسانده و برای تولید انبوه محصولات ذکرشده آماده همکاری با شما می‌باشد.

 

[FrontPage Save Results Component]

ی ی ی   - Design By A i l a N - Power By SayaSang.Com